Projektujemy, produkujemy i dostarczamy zbiorniki.

Specjalizujemy się w produkcji zbiorników ze stali węglowych i stali nierdzewnych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOd wielu lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dostawą zbiorników stalowych. Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat zrealizowaliśmy zamówienia klientów na ponad 400 specjalistycznych zbiorników, aparatów i konstrukcji metalowych. Wiele z nich pracuje w liniach technologicznych zakładów przemysłowych, inne stanowią wyposażenie dużych kotłowni, stacji uzdatniania wody, stacji energetycznych, obiektów budowlanych, jeszcze inne służą jako zbiorniki do magazynowania wody, oleju opałowego, innych materiałów ciekłych, sypkich lub gazowych.

Offerte

sketch1 W naszej ofercie znajdą Państwo: zbiorniki buforowe, zasobniki ciepła (zasobniki CWU), podgrzewacze (wymienniki) do ciepłej wody użytkowej, zbiorniki do wody pitnej, do wody deszczowej, zbiorniki na wodę do celów ppoż., i zbiorniki hydroforowe. Wykonujemy zbiorniki naziemne oraz zbiorniki podziemne, zbiorniki jednopłaszczowe i zbiorniki dwupłaszczowe przeznaczone do materiałów niebezpiecznych.

sketch2 W szczególności specjalizujemy się w produkcji podziemnych zbiorników do wody pitnej, zbiorników dwupłaszczowych do oleju opałowego i materiałów trujących lub żrących oraz zasobników i podgrzewaczy do ciepłej wody użytkowej o pojemnościach powyżej 1500 litrów.

Nasza oferta to nie tylko zbiorniki stalowe. Wykonujemy także konstrukcje stalowe, mieszalniki, wymienniki, granulatory talerzowe oraz aparaty i urządzenia do procesów chemicznych dla przemysłu.

Produkujemy zarówno zbiorniki i urządzenia typowe wg. naszej dokumentacji jak również nietypowe na indywidualne zamówienia, które wykonujemy na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej przez klientów.

sketch3Posiadamy nowoczesny park maszynowy, urządzenia do cięcia, palenia, walcowania i zwijania, sprzęt do spawania wiodących producentów ESAB i Kemppi, urządzenia do obróbki strumieniowo-ściernej i do malowania hydrodynamicznego natryskiem bezpowietrznym.

Nasze wyposażenie techniczne i technologiczne pozwala nam na samodzielne wytwarzanie oferowanych zbiorników na wysokim poziomie jakościowym.

Kontakt

Metal Zbiorniki Norbert Tomaszewski
ul. Powstańców Wielkopolskich 1
63-200 Jarocin
Poland
NIP: 698-103-48-80

Tel: +48 600 427 656
Tel: +48 570 062 851
E-mail: [email protected]

Lokalizacja firmy Metal Zbiorniki

Kontaktformular

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.