O firmie

OLYMPUS DIGITAL CAMERASpecjalizujemy się w produkcji zbiorników stalowych. Wykonujemy zbiorniki metalowe o pojemnościach od 600 do 100000 litrów. Ograniczeniem wielkości wytwarzanych zbiorników stalowych są tylko możliwości logistyczne ich przewozu na miejsce użytkowania. Większość zbiorników budujemy na podstawie projektów własnych, niektóre na podstawie dokumentacji powierzonej przez klientów. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w wytwarzaniu zbiorników, pojemników, cystern, kontenerów i konstrukcji stalowych. Zbiorniki wytwarzamy ze stali węglowych i stali nierdzewnych. Zbiorniki ze stali węglowej zabezpieczamy antykorozyjnie specjalistycznymi powłokami epoksydowymi, poliuretanowymi, żywicami itp. Posiadane wyposażenie, sprzęt i urządzenia pozwala nam samodzielnie realizować zlecenia klientów w branży metalowej.  Jako producent zbiorników zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i tematu. W naszych działaniach kierujemy się rzetelnością i solidnością. Zapewniamy wysoką jakość i dużą trwałość naszych wyrobów. Chętnie podejmujemy nowe tematy i wyzwania.

Certyfikaty

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wytwarzania, modernizacji i naprawy bezciśnieniowych i niskociśnieniowych zbiorników przeznaczonych do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych oraz trujących lub źrących. Fachowa i kompetentna kadra posiadająca niezbędne uprawnienia, certyfikaty i kwalifikacje pozwala nam wykonywać zbiorniki ciśnieniowe podlegające dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/68/UE oraz inne specjalistyczne aparaty i urządzenia.

4 5 6 3 2 1

Kontakt

Metal Zbiorniki Norbert Tomaszewski
ul. Powstańców Wielkopolskich 1
63-200 Jarocin
NIP: 698-103-48-80

Tel: +48 600 427 656
Tel: +48 570 062 851
E-mail: [email protected]

Lokalizacja firmy Metal Zbiorniki

Czekamy na Twoje zapytanie

    Ten formularz używa ochrony antyspamowej Google reCAPTCHA. Wysyłając wiadomość, zgadzasz się na politykę prywatności i warunki użytkowania firmy Google.